Tournament was held on 11/23/2019.
1st | East Peoria Community High School | 19 points |
2nd | Champaign Centennial High School | 17 points |
3rd | Mahomet-Seymour High School | 14 points |
1st | Dunlap High School | 227 points |
2nd | Bloomington High School | 158 points |
3rd | Pekin Community High School | 108 points |
1st | Maansi Murali & Shreya Perumalla | Dunlap High School |
2nd | Caroline Manning & Abby Hartzler | Pekin Community High School |
3rd | Niamh Brannan & Ellieana Walden | Jacksonville High School |
4th | Rasheedah NaAllah & Castalia Sader | Dunlap High School |
5th | Chethan Manika & Srujan Roplekar | Dunlap High School |
1st | Finn Schiebel & Heba Yakhlif | Normal Community High School |
2nd | Zach Burke & Marcus Hanna | Bloomington High School |
3rd | Lucas Carter & Joshua Eiter | Glenwood High School |
4th | Griffin Wilson & Kellen Wilson | Glenwood High School |
5th | Grace Alcozar & Megan Parent | Normal Community High School |
6th | Avishi Bijlani & Hetakshi Joshi | Dunlap High School |
1st | Jocelyn Dixon | Champaign Centennial High School |
2nd | Sarah Allen | Richwoods High School |
3rd | Aishi Tulasaku | Dunlap High School |
4th | Heba Yakhlif | Normal Community High School |
5th | Audrey Brinkmeyer | Glenwood High School |
6th | Maggie Teaman | Glenwood High School |
1st | Makenzie Cogswell | Bloomington High School |
2nd | Annalee Anderson | Richwoods High School |
3rd | Zach Burke | Bloomington High School |
4th | Caroline Manning | Pekin Community High School |
5th | Darius Jackson | Champaign Centennial High School |
6th | Jaxon Turner | Pekin Community High School |
1st | Farhan Adnan | Dunlap High School |
2nd | Colin Chapman | Bloomington High School |
3rd | Grace Chinoski | Dunlap High School |
4th | Ian Kelly | University High School |
5th | Virginia Broadbooks | Glenwood High School |
6th | Megan Parent | Normal Community High School |
1st | Nick King | University High School |
2nd | Yvin Shin | University High School |
3rd | Savvy Sleevar | Bloomington High School |
4th | Emily King | Dunlap High School |
5th | Mantra Dave | Normal Community High School |
6th | Pierce McDade | University High School |
1st | Kaitlyn Jones & Anthony Decker | Tri-Valley High School |
2nd | Cody Cusac & Zach Hoffmann | University High School |
3rd | Chethan Manika & Srujan Roplekar | Dunlap High School |
4th | Dakota Carroll & Kipp Hoskins | Glenwood High School |
5th | Katherine Duran & Smera Panicker | Dunlap High School |
6th | Jillian Patterson & Rylee Sullivan | Limestone |
1st | Nevaeh Mankle & Kaitlyn Heaton | Pekin Community High School |
2nd | Rabiah Na'Allah & Aryan Paul | Dunlap High School |
3rd | Marley Pleines & Tony Nelson | Bloomington High School |
4th | Liza Junaidi & Nidhi Shanthappa | Dunlap High School |
5th | Genevieve Smalley & Braelynn Finley | Glenwood High School |
6th | Kratika Tandon & Shreya Vilayannur | Dunlap High School |
1st | Zach Dziekan | Bloomington High School |
2nd | Emma Zimmerman | Pekin Community High School |
3rd | Izzy Dorothy | Dunlap High School |
4th | Aya Neumann | Heyworth High School |
5th | Emily Klemens | Dunlap High School |
1st | Aryan Paul | Dunlap High School |
2nd | Madison Rudloff | Pekin Community High School |
3rd | Jenin Mannaa | Dunlap High School |
4th | Jocelyn Bradshaw | Glenwood High School |
5th | Christian Redding | Pekin Community High School |
6th | Megan Fulton | Normal Community High School |
1st | Savannah Smith | Mahomet-Seymour High School |
2nd | Suneet Shivraj | Dunlap High School |
3rd | Castalia Sader | Dunlap High School |
4th | Penny Sheridan | Mahomet-Seymour High School |
5th | Miranda Morrissette | Mahomet-Seymour High School |
6th | Grace Chinoski | Dunlap High School |
1st | Nick King | University High School |
2nd | Pierce McDade | University High School |
3rd | Avani Rai | Normal Community High School |
4th | Nate Johnson | Bloomington High School |
5th | Mantra Dave | Normal Community High School |
6th | Brandon Burkhart | Granite City High School |
7th | Emily King | Dunlap High School |
1st | Ian Kelly | University High School |
2nd | Emily Gonzalez | Bloomington High School |
3rd | Emily Klemens | Dunlap High School |
4th | Nick Leonard | University High School |
5th | Shreya Perumalla | Dunlap High School |
6th | Caleb Shim | University High School |
1st | Yvin Shin | University High School |
2nd | Savvy Sleevar | Bloomington High School |
3rd | Alex O'Shaughnessy | Richwoods High School |
4th | Kratika Tandon | Dunlap High School |
5th | Samantha Thompson | Dunlap High School |
6th | Andrew Chen | Dunlap High School |
1st | Mahek Bhakta | Belleville West High School |
2nd | Logan Wyatt | Triad High School |
3rd | Skyler Hunter | Belleville West High School |
1st | Mahek Bhakta | Belleville West High School |
2nd | Logan Wyatt | Triad High School |
3rd | Skyler Hunter | Belleville West High School |
1st | Madison Hieser | Pekin Community High School |
2nd | Aisha Adams | Bloomington High School |
3rd | Swetha Yegappan | Dunlap High School |
4th | Michelle Li | Dunlap High School |
5th | Makenzie Strickler | Richwoods High School |
6th | Olivia Sidem | Normal Community High School |
1st | Rylee Camp | University High School |
2nd | Jenin Mannaa | Dunlap High School |
3rd | Gabe Schneider | Heyworth High School |
4th | Sophie Schneblin | East Peoria Community High School |
5th | DJ Henson | Dunlap High School |
6th | Felicia Cai | Dunlap High School |
1st | Makaina Woods | Granite City High School |
2nd | Mallory Fonte | Mahomet-Seymour High School |
3rd | Piper Nelms | Pekin Community High School |
4th | Jenna Bertke | Dunlap High School |
5th | Chloe Strickler | East Peoria Community High School |
1st | Kaitlyn Heaton | Pekin Community High School |
2nd | Rabiah Na'Allah | Dunlap High School |
3rd | Alex O'Shaughnessy | Richwoods High School |
4th | Cami Serrahn | Dunlap High School |
5th | Jenin Mannaa | Dunlap High School |
6th | Brode Wall | University High School |
1st | Marley Pleines | Bloomington High School |
2nd | Jocelyn Bradshaw | Glenwood High School |
3rd | Satvika Boyina | University High School |
4th | Avani Rai | Normal Community High School |
5th | Morgan Frilot | Bloomington High School |
6th | Carley Kizer | Pekin Community High School |
1st | Yvin Shin | University High School |
2nd | Annalee Anderson | Richwoods High School |
3rd | Emily King | Dunlap High School |
4th | Mantra Dave | Normal Community High School |
5th | Elisabeth Sandoval | Pekin Community High School |
6th | Nick King | University High School |
1st | Melea Hauck | University High School |
2nd | Aisha Adams | Bloomington High School |
3rd | Pearl Patel | Dunlap High School |
4th | Breana Stuber | Champaign Centennial High School |
5th | Celeste Noraian | University High School |
6th | Audrey Brinkmeyer | Glenwood High School |
1st | Lillian Wilkin | University High School |
2nd | Shreya Vilayannur | Dunlap High School |
3rd | Tony Nelson | Bloomington High School |
4th | Taylor Cady | Pekin Community High School |
5th | Braelynn Finley | Glenwood High School |
6th | Parker Reichert | Bloomington High School |
1st | Norah Springborn | Pekin Community High School |
2nd | Rithika Gantla | Dunlap High School |
3rd | Liza Junaidi | Dunlap High School |
4th | Abigail LeBar | Glenwood High School |
5th | Emma Bottomley | University High School |
6th | Tess Schneblin | East Peoria Community High School |
1st | Matthew Marsh | Richwoods High School |
2nd | Alyse Rhee | Dunlap High School |
3rd | Seattle Creasy | Limestone |
4th | Nevaeh Mankle | Pekin Community High School |
5th | DJ Henson | Dunlap High School |
6th | Marley Pleines | Bloomington High School |
1st | Henry DeVivo & Aiden Fernandes | University High School |
2nd | Catelynn Liniger & Isaac Bauer | Granite City High School |
3rd | Bradin Ellis & Maria Raza | Belleville West High School |
1st | Henry DeVivo & Aiden Fernandes | University High School |
2nd | Catelynn Liniger & Isaac Bauer | Granite City High School |
3rd | Bradin Ellis & Maria Raza | Belleville West High School |
1st | Tyler Livingston & Shaurya Taxali | University High School |
2nd | Catherine Libby & Caden Pollock | Belleville West High School |
3rd | David Kim & John Munn | University High School |
1st | Tyler Livingston & Shaurya Taxali | University High School |
2nd | Catherine Libby & Caden Pollock | Belleville West High School |
3rd | David Kim & John Munn | University High School |
1st | Nate Johnson | Bloomington High School |
2nd | Morgan Frilot | Bloomington High School |
3rd | Cami Serrahn | Dunlap High School |
4th | Lily Kreun | Normal Community High School |
5th | Caleb Shim | University High School |
6th | Michelle Li | Dunlap High School |
1st | Esha Shah | Dunlap High School |
2nd | Cole Zimmerman | University High School |
3rd | Savvy Sleevar | Bloomington High School |
4th | Brode Wall | University High School |
5th | Ellen Hou | Dunlap High School |
6th | Sidney Draksler | East Peoria Community High School |
1st | Khushi Shah | Dunlap High School |
2nd | Sophia Manansala | Glenwood High School |
3rd | Abigail LeBar | Glenwood High School |
4th | Lucy Merica | University High School |
5th | Colin Chapman | Bloomington High School |
6th | Charity Brown | Pekin Community High School |
1st | Brode Wall | University High School |
2nd | Shreya Vilayannur | Dunlap High School |
3rd | Rabiah Na'Allah | Dunlap High School |
4th | Makenzie Cogswell | Bloomington High School |
5th | Colin Norsworthy | Heyworth High School |
6th | Alex Cox | Bloomington High School |