Tournament was held on 3/29/2019-3/30/2019.
1st | Soddy Daisy High School | 151.5 points |
2nd | Farragut High School | 48.5 points |
3rd | Seymour High School | 41 points |
1st | Brady Harris | Soddy Daisy High School |
2nd | Katie Belle Hatfield | Soddy Daisy High School |
3rd | Hannah Gilbertson | Seymour High School |
4th | Lexie Blanchard | Farragut High School |
1st | Nathan Hookey | Soddy Daisy High School |
2nd | Chris Bishop | Soddy Daisy High School |
3rd | Samantha Daughtery | Jefferson County High School |
4th | Jasmine Murphy | Jefferson County High School |
1st | Hunter Cotton & Zack Damon | Soddy Daisy High School |
2nd | Miles Cooper & Ryan Vickery | Soddy Daisy High School |
3rd | Donovan McCracken & Josh Kandel | Seymour High School |
4th | Kariah Cook & Loren Seagrave | Austin East Magnet High School |
1st | Meredith Baker & Morgan Baker | Soddy Daisy High School |
2nd | Madison Cook & Brooklyn McFarland | Soddy Daisy High School |
1st | Josh Glass | Seymour High School |
2nd | Jackson Ahern-Cook | Austin East Magnet High School |
3rd | Reid Thomason | Seymour High School |
1st | Kellen Brabson | Austin East Magnet High School |
2nd | Hunter Hoffman | Farragut High School |
3rd | Levi Jones | Soddy Daisy High School |
4th | Connor Lute | Jefferson County High School |
5th | Chase Pelletier | Clayton-Bradley Academy |
6th | Rory Narron | Soddy Daisy High School |
7th | Alex Brown | Jefferson County High School |
1st | Varsha Babu | Farragut High School |
2nd | Ethan Smallwood | Seymour High School |
3rd | Korbin Rhue | Soddy Daisy High School |
4th | Sydney Daresta | Farragut High School |
1st | Zack Damon & Ciara Chauncey | Soddy Daisy High School |
2nd | Donovan McCracken & Josh Kandel | Seymour High School |
3rd | Kinsey Miller & Levi Jones | Soddy Daisy High School |
4th | Chris Bishop & Paige McMasters | Soddy Daisy High School |
5th | Kellen Brabson & Cook | Austin East Magnet High School |
6th | Kyra Harmon & Leo Bannow | Farragut High School |
1st | Ryleigh Green | Walker Valley High School |
2nd | Evan Dickerson | Soddy Daisy High School |
3rd | Abigail McCarter | Farragut High School |
4th | Madison Gourley | Jefferson County High School |
5th | Graham Sweeten | Jefferson County High School |
1st | Madison Cook & Brooklyn McFarland & Katie Belle Hatfield & Nathan Hookey & Zack Damon & Hunter Nelson & Ciara Chauncey | Soddy Daisy High School |
2nd | Miles Cooper & Maddi Gann & Gwenyth Taylor & Levi Jones & Chris Bishop & Paige McMasters & Ryan Vickery | Soddy Daisy High School |
3rd | Olivia Morris & Katherine Lundy & Asia Chesney & Neveah Daniel & C'kara Winston & Keyira Hunt & Breshiyah Glenn | Austin East Magnet High School |
4th | Sydney Daresta & Mason Thurnauer & Caroline Butler & Leo Bannow & Ryan Franqui & Ainsley Carrier | Farragut High School |
5th | Varsha Babu & Lexie Blanchard & Morgan White & Charlie Becker & Collin Hubbard & Hannah Liske | Farragut High School |
6th | Jackson Ahern-Cook & Rachelle Webb & Tayon Wright & Isaiah Story & Rory Doucette-Longmire | Austin East Magnet High School |
1st | Meredith Baker & Morgan Baker & Kinsey Miller & Ana Richardson & Sarah Cardwell | Soddy Daisy High School |
2nd | Hunter Hoffman & Grace Bass & Jordan Banks & Pierce Torano & Ethan Gossage & Jack Barnett & Gavin Mottern | Farragut High School |
3rd | Abby Potter & Eva Counts & Dionysi Siopsis & Grace Ballard & Lillian Snead & Nolan Topor & Blake McKeel & Jude Goodman & Mackenzie Bennett & Madeline Joyner & Rachel Hasting & Brooke Bradley & Michaella Ace & Sarah Bush & Alex Gabehart | Maryville High School |
1st | Virginia Willis | Walker Valley High School |
2nd | Angel Lombardo | Seymour High School |
3rd | Chloe Breid | Clayton-Bradley Academy |
1st | Paige Runyon | Soddy Daisy High School |
2nd | Madelyn Lowarence | Soddy Daisy High School |
3rd | Edward Schuler | Austin East Magnet High School |
4th | Hunter Nelson | Soddy Daisy High School |
5th | CR Smith | Soddy Daisy High School |
1st | Trinity West | Jefferson County High School |
2nd | Katelyn Higgins | Soddy Daisy High School |
3rd | Haley Fyffe | Jefferson County High School |
4th | Katherine Lundy | Austin East Magnet High School |
5th | Kelly Hornberger | Jefferson County High School |
6th | Jada Rogers | Walker Valley High School |
1st | Brooke Hornberger | Jefferson County High School |
2nd | Kinsey Miller | Soddy Daisy High School |
3rd | Isaiah Treece | Seymour High School |
4th | Minnie Brock | Walker Valley High School |
1st | Gwenyth Taylor | Soddy Daisy High School |
2nd | Skylar Brown | Soddy Daisy High School |
3rd | Asia Chesney | Austin East Magnet High School |
4th | Dillon Cantrell | Jefferson County High School |
5th | Ciara Chauncey | Soddy Daisy High School |
6th | Sammi Vuono | Jefferson County High School |
7th | Lauren Harwood | Walker Valley High School |
1st | Maddie Hullett | Farragut High School |
2nd | Maddi Gann | Soddy Daisy High School |
3rd | Isaiah Frye | Soddy Daisy High School |
4th | Rachelle Webb | Austin East Magnet High School |
1st | Jade Cook | Soddy Daisy High School |
2nd | Paula Morris | Farragut High School |
3rd | Kloe Allen | Seymour High School |
4th | Melody McCree | Walker Valley High School |
5th | Lane Miller | Soddy Daisy High School |
1st | Autumn Millard | Walker Valley High School |
2nd | Ana Richardson | Soddy Daisy High School |
Cecilia Lovelace | Farragut High School | |
4th | Sarah Cardwell | Soddy Daisy High School |
5th | Connor Solsbee | Walker Valley High School |
6th | Baylee Bumbico | Farragut High School |
7th | Ella Hassler | Soddy Daisy High School |